MC100LVEP111MNRG
| Part Number | MC100LVEP111MNRG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | MC100LVEP111 |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | 100LVEP |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Output | ECL, PECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 9 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | ECL, HSTL, LVDS, PECL |
| Frequency - Max | 3GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Detailed Description | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:10 3GHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number | MC100LVEP111 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply MC100LVEP111MNRG, use the request quote form to request MC100LVEP111MNRG pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MC100LVEP111MNRG.The price and lead time for MC100LVEP111MNRG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MC100LVEP111MNRG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- MC100LVEP111MNRG data sheet
- MC100LVEP111MNRG datasheet
- MC100LVEP111MNRG pdf datasheet
- Download MC100LVEP111MNRG datasheet
- MC100LVEP111MNRG image
- MC100LVEP111MNRG part
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- Aptina / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- Catalyst Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- PulseCore Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG
- Sanyo Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111MNRG

