82V2044BBG
Buy with confidence from Brilltron.com
82V2044BBG is warrantied and traceable.| Part Number | 82V2044BBG |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC LIU T1/E1 QUAD SHORT 160-BGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | IDT82V2044IDT Suffixes |
| Voltage - Supply | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Supplier Device Package | 160-PBGA (15x15) |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 160-BGA |
| Other Names | IDT82V2044BBG IDT82V2044BBG-ND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | LIU |
| Includes | - |
| Function | Transceiver |
| Detailed Description | Telecom IC Transceiver 160-PBGA (15x15) |
| Current - Supply | 55mA |
| Base Part Number | IDT82V2044 |
Operation Guide
We can supply 82V2044BBG, use the request quote form to request 82V2044BBG pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 82V2044BBG.The price and lead time for 82V2044BBG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 82V2044BBG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2044BBG
- 82V2044BBG data sheet
- 82V2044BBG datasheet
- 82V2044BBG pdf datasheet
- Download 82V2044BBG datasheet
- 82V2044BBG image
- 82V2044BBG part
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2044BBG
- IDT 82V2044BBG
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2044BBG
- IDT, Integrated Device Technology Inc 82V2044BBG
- Integrated Device Technology (IDT) 82V2044BBG

