82V2048LBB
Buy with confidence from Brilltron.com
82V2048LBB is warrantied and traceable.| Part Number | 82V2048LBB |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC LIU T1/E1 8CH SHORT 160-BGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | IDT82V2048L |
| Voltage - Supply | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Supplier Device Package | 160-PBGA (15x15) |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 160-BGA |
| Other Names | IDT82V2048LBB IDT82V2048LBB-ND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Interface | Parallel/Serial |
| Includes | - |
| Function | Front End |
| Detailed Description | Telecom IC Front End 160-PBGA (15x15) |
| Current - Supply | 55mA |
| Base Part Number | IDT82V2048 |
Operation Guide
We can supply 82V2048LBB, use the request quote form to request 82V2048LBB pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 82V2048LBB.The price and lead time for 82V2048LBB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 82V2048LBB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LBB
- 82V2048LBB data sheet
- 82V2048LBB datasheet
- 82V2048LBB pdf datasheet
- Download 82V2048LBB datasheet
- 82V2048LBB image
- 82V2048LBB part
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LBB
- IDT 82V2048LBB
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LBB
- IDT, Integrated Device Technology Inc 82V2048LBB
- Integrated Device Technology (IDT) 82V2048LBB

