82V2048LDAG
Buy with confidence from Brilltron.com
82V2048LDAG is warrantied and traceable.| Part Number | 82V2048LDAG |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC LIU T1/E1 8CH SHORT 144-TQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | IDT82V2048L |
| Voltage - Supply | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Supplier Device Package | 144-TQFP (20x20) |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Other Names | IDT82V2048LDAG IDT82V2048LDAG-ND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | Parallel/Serial |
| Includes | - |
| Function | Front End |
| Detailed Description | Telecom IC Front End 144-TQFP (20x20) |
| Current - Supply | 55mA |
| Base Part Number | IDT82V2048 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply 82V2048LDAG, use the request quote form to request 82V2048LDAG pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 82V2048LDAG.The price and lead time for 82V2048LDAG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 82V2048LDAG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LDAG
- 82V2048LDAG data sheet
- 82V2048LDAG datasheet
- 82V2048LDAG pdf datasheet
- Download 82V2048LDAG datasheet
- 82V2048LDAG image
- 82V2048LDAG part
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LDAG
- IDT 82V2048LDAG
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2048LDAG
- IDT, Integrated Device Technology Inc 82V2048LDAG
- Integrated Device Technology (IDT) 82V2048LDAG

