82V2054BB
Buy with confidence from Brilltron.com
82V2054BB is warrantied and traceable.| Part Number | 82V2054BB |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC LIU E1 4CH SHORT HAUL 160-BGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | IDT82V2054 |
| Voltage - Supply | 3.13 V ~ 3.47 V |
| Supplier Device Package | 160-PBGA (15x15) |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 160-BGA |
| Other Names | IDT82V2054BB IDT82V2054BB-ND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Interface | LIU |
| Includes | - |
| Function | Line Interface Unit (LIU) |
| Detailed Description | Telecom IC Line Interface Unit (LIU) 160-PBGA (15x15) |
| Current - Supply | 40mA |
| Base Part Number | IDT82V2054 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply 82V2054BB, use the request quote form to request 82V2054BB pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 82V2054BB.The price and lead time for 82V2054BB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 82V2054BB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2054BB
- 82V2054BB data sheet
- 82V2054BB datasheet
- 82V2054BB pdf datasheet
- Download 82V2054BB datasheet
- 82V2054BB image
- 82V2054BB part
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2054BB
- IDT 82V2054BB
- IDT (Integrated Device Technology) 82V2054BB
- IDT, Integrated Device Technology Inc 82V2054BB
- Integrated Device Technology (IDT) 82V2054BB

