OPA360AIDCKRG4
Buy with confidence from Brilltron.com
OPA360AIDCKRG4 is warrantied and traceable.| Part Number | OPA360AIDCKRG4 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC VIDEO AMP 3V SC70-6 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Slew Rate | - |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description | Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-6 |
| Current - Supply | 6mA |
| Current - Output / Channel | 80mA |
| Base Part Number | OPA360 |
| Applications | Reconstruction Filter |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply OPA360AIDCKRG4, use the request quote form to request OPA360AIDCKRG4 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OPA360AIDCKRG4.The price and lead time for OPA360AIDCKRG4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OPA360AIDCKRG4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- OPA360AIDCKRG4
- OPA360AIDCKRG4 data sheet
- OPA360AIDCKRG4 datasheet
- OPA360AIDCKRG4 pdf datasheet
- Download OPA360AIDCKRG4 datasheet
- OPA360AIDCKRG4 image
- OPA360AIDCKRG4 part

