SN74CBTLV3857DGVR
Buy with confidence from Brilltron.com
SN74CBTLV3857DGVR is warrantied and traceable.| Part Number | SN74CBTLV3857DGVR |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC LV 10-BIT FET BUS SW 24-TVSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Bus Switch |
| Supplier Device Package | 24-TVSOP |
| Series | 74CBTLV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names | 296-9146-2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Independent Circuits | 1 |
| Detailed Description | Bus Switch 10 x 1:1 24-TVSOP |
| Current - Output High, Low | - |
| Circuit | 10 x 1:1 |
| Base Part Number | 74CBTLV3857 |
Operation Guide
We can supply SN74CBTLV3857DGVR, use the request quote form to request SN74CBTLV3857DGVR pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN74CBTLV3857DGVR.The price and lead time for SN74CBTLV3857DGVR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN74CBTLV3857DGVR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- SN74CBTLV3857DGVR
- SN74CBTLV3857DGVR data sheet
- SN74CBTLV3857DGVR datasheet
- SN74CBTLV3857DGVR pdf datasheet
- Download SN74CBTLV3857DGVR datasheet
- SN74CBTLV3857DGVR image
- SN74CBTLV3857DGVR part

