4309-52
| Part Number | 4309-52 |
|---|---|
| Manufacturer | Peregrine Semiconductor |
| Description | RF ATTENUATOR 31.5DB 50OHM 24QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | Product Selection GuidePE4309 |
| Series | UltraCMOS® |
| Power (Watts) | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Other Names | 1046-1036-2 430952 PE4309 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0Hz ~ 4GHz |
| Detailed Description | RF Attenuator 31.5dB ±0.15dB 0Hz ~ 4GHz 50 Ohms 24-VFQFN Exposed Pad |
| Attenuation Value | 31.5dB |
Operation Guide
We can supply 4309-52, use the request quote form to request 4309-52 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 4309-52.The price and lead time for 4309-52 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 4309-52.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Peregrine Semiconductor 4309-52
- 4309-52 data sheet
- 4309-52 datasheet
- 4309-52 pdf datasheet
- Download 4309-52 datasheet
- 4309-52 image
- 4309-52 part
- Peregrine Semiconductor 4309-52
- pSemi 4309-52


