ADN2819ACPZ-CML
| Part Number | ADN2819ACPZ-CML |
|---|---|
| Manufacturer | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Description | IC CLOCK/DATA RECOVERY 48LFCSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | ADN2819 |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP (7x7) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL | Yes |
| Output | CML |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Main Purpose | SONET/SDH, STM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML |
| Frequency - Max | 2.7GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Part Number | ADN2819 |
Operation Guide
We can supply ADN2819ACPZ-CML, use the request quote form to request ADN2819ACPZ-CML pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ADN2819ACPZ-CML.The price and lead time for ADN2819ACPZ-CML depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ADN2819ACPZ-CML.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADN2819ACPZ-CML
- ADN2819ACPZ-CML data sheet
- ADN2819ACPZ-CML datasheet
- ADN2819ACPZ-CML pdf datasheet
- Download ADN2819ACPZ-CML datasheet
- ADN2819ACPZ-CML image
- ADN2819ACPZ-CML part
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADN2819ACPZ-CML
- AD ADN2819ACPZ-CML
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADN2819ACPZ-CML
- Analog Devices Inc. ADN2819ACPZ-CML
- Analog Devices, Inc. ADN2819ACPZ-CML


