ADSP-21469BBC-3
| Part Number | ADSP-21469BBC-3 |
|---|---|
| Manufacturer | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Description | IC DSP 32/40BIT 400MHZ 324CSBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | ADSP-21467,69 |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Voltage - Core | 1.05V |
| Type | Floating Point |
| Supplier Device Package | 324-CSPBGA (19x19) |
| Series | SHARC® |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 324-BGA, CSPBGA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 5Mbit |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Interface | DAI, DPI, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI, SSP, UART/USART |
| Clock Rate | 400MHz |
| Base Part Number | ADSP-21469 |
Operation Guide
We can supply ADSP-21469BBC-3, use the request quote form to request ADSP-21469BBC-3 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ADSP-21469BBC-3.The price and lead time for ADSP-21469BBC-3 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ADSP-21469BBC-3.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADSP-21469BBC-3
- ADSP-21469BBC-3 data sheet
- ADSP-21469BBC-3 datasheet
- ADSP-21469BBC-3 pdf datasheet
- Download ADSP-21469BBC-3 datasheet
- ADSP-21469BBC-3 image
- ADSP-21469BBC-3 part
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADSP-21469BBC-3
- AD ADSP-21469BBC-3
- ADI (Analog Devices, Inc.) ADSP-21469BBC-3
- Analog Devices Inc. ADSP-21469BBC-3
- Analog Devices, Inc. ADSP-21469BBC-3

