MC100LVEL32DG
Buy with confidence from Brilltron.com
MC100LVEL32DG is warrantied and traceable.| Part Number | MC100LVEL32DG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC DIVIDER DIV X2 ECL 3.3V 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | MC100LVEL32 Series |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.8V |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Timing | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | 100LVEL |
| Reset | Asynchronous |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Other Names | MC100LVEL32DGOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 24 Weeks |
| Logic Type | Divide-by-2 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Direction | - |
| Detailed Description | Counter IC Divide-by-2 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC |
| Count Rate | 2.6GHz |
| Base Part Number | 100LVEL32 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply MC100LVEL32DG, use the request quote form to request MC100LVEL32DG pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MC100LVEL32DG.The price and lead time for MC100LVEL32DG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MC100LVEL32DG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- MC100LVEL32DG data sheet
- MC100LVEL32DG datasheet
- MC100LVEL32DG pdf datasheet
- Download MC100LVEL32DG datasheet
- MC100LVEL32DG image
- MC100LVEL32DG part
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- Aptina / ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- Catalyst Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- PulseCore Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEL32DG
- Sanyo Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEL32DG

