MA4AGSW1
| Part Number | MA4AGSW1 |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | SPST REFLECTIVE ALGAAS SWITCH |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | MA4AGSW1 |
| Voltage - Supply | - |
| Topology | Reflective |
| Test Frequency | 50GHz |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| RF Type | General Purpose |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | Die |
| P1dB | - |
| Other Names | 1465-1018 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolation | 46dB |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Impedance | - |
| IIP3 | - |
| Frequency Range | 50MHz ~ 50GHz |
| Features | - |
| Detailed Description | RF Switch IC General Purpose SPST 50GHz Die |
| Circuit | SPST |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply MA4AGSW1, use the request quote form to request MA4AGSW1 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MA4AGSW1.The price and lead time for MA4AGSW1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MA4AGSW1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MA4AGSW1
- MA4AGSW1 data sheet
- MA4AGSW1 datasheet
- MA4AGSW1 pdf datasheet
- Download MA4AGSW1 datasheet
- MA4AGSW1 image
- MA4AGSW1 part
- Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MA4AGSW1
- Aeroflex Circuit Technology MA4AGSW1
- Aeroflex MA4AGSW1
- Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MA4AGSW1
- Aeroflex Metelics, Division of MACOM MA4AGSW1
- M/A-Com Technology Solutions MA4AGSW1
- Metelics (MACOM Technology Solutions) MA4AGSW1
- MACOM Technology Solutions MA4AGSW1


