HFBR-2416Z
| Part Number | HFBR-2416Z |
|---|---|
| Manufacturer | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Description | RECEIVER FIBER OPT 125MHZ ANA ST |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | HFBR-14xxZ, 24xxZ Series |
| Voltage - Supply | 1.84V |
| Series | - |
| Power - Minimum Receivable | - |
| Other Names | 516-2059 HFBR2416Z |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description | Fiber Optic Receiver 160MBd 1.84V 100mA |
| Data Rate | 160MBd |
| Current - Supply | 100mA |
| Applications | - |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply HFBR-2416Z, use the request quote form to request HFBR-2416Z pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HFBR-2416Z.The price and lead time for HFBR-2416Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HFBR-2416Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2416Z
- HFBR-2416Z data sheet
- HFBR-2416Z datasheet
- HFBR-2416Z pdf datasheet
- Download HFBR-2416Z datasheet
- HFBR-2416Z image
- HFBR-2416Z part
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2416Z
- Avago Technologies Limited HFBR-2416Z
- Avago Technologies US Inc. HFBR-2416Z
- Avago Technologies HFBR-2416Z
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2416Z
- Broadcom Limited HFBR-2416Z


