HFBR-2505CZ
| Part Number | HFBR-2505CZ |
|---|---|
| Manufacturer | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Description | RCVR FIBER OPTIC INTERBUS-S |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | HFBR-x5x5xZ |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Series | - |
| Power - Minimum Receivable | - |
| Other Names | 516-3626 HFBR-2505CZ-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description | Fiber Optic Receiver General Purpose 2MBd 4.75 V ~ 5.25 V 6.2mA |
| Data Rate | 2MBd |
| Current - Supply | 6.2mA |
| Applications | General Purpose |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply HFBR-2505CZ, use the request quote form to request HFBR-2505CZ pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HFBR-2505CZ.The price and lead time for HFBR-2505CZ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HFBR-2505CZ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2505CZ
- HFBR-2505CZ data sheet
- HFBR-2505CZ datasheet
- HFBR-2505CZ pdf datasheet
- Download HFBR-2505CZ datasheet
- HFBR-2505CZ image
- HFBR-2505CZ part
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2505CZ
- Avago Technologies Limited HFBR-2505CZ
- Avago Technologies US Inc. HFBR-2505CZ
- Avago Technologies HFBR-2505CZ
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2505CZ
- Broadcom Limited HFBR-2505CZ

