HFBR-2526
Buy with confidence from Brilltron.com
HFBR-2526 is warrantied and traceable.| Part Number | HFBR-2526 |
|---|---|
| Manufacturer | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Description | RCVR OPT HI SPEED VERS LINK HORZ |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Series | - |
| Power - Minimum Receivable | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description | Fiber Optic Receiver General Purpose 125MBd 4.75 V ~ 5.25 V 9mA |
| Data Rate | 125MBd |
| Current - Supply | 9mA |
| Applications | General Purpose |
Operation Guide
We can supply HFBR-2526, use the request quote form to request HFBR-2526 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HFBR-2526.The price and lead time for HFBR-2526 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HFBR-2526.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2526
- HFBR-2526 data sheet
- HFBR-2526 datasheet
- HFBR-2526 pdf datasheet
- Download HFBR-2526 datasheet
- HFBR-2526 image
- HFBR-2526 part
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2526
- Avago Technologies Limited HFBR-2526
- Avago Technologies US Inc. HFBR-2526
- Avago Technologies HFBR-2526
- Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-2526
- Broadcom Limited HFBR-2526

