PI3EQX12908A2ZFEX
Buy with confidence from Brilltron.com
PI3EQX12908A2ZFEX is warrantied and traceable.| Part Number | PI3EQX12908A2ZFEX |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Description | PCIE EQX W-QFN55100-54 T&R 3.5K |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | PI3EQX12908A2 Datasheet |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package | 54-TQFN (10x5.5) |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Series | PCI Express®(PCIe), ReDriver™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 54-WFQFN Exposed Pad |
| Output | CML |
| Other Names | PI3EQX12908A2ZFEX-ND PI3EQX12908A2ZFEXDITR |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 8 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 50 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML |
| Detailed Description | Buffer, ReDriver 8 Channel 12Gbps 54-TQFN (10x5.5) |
| Delay Time | - |
| Data Rate (Max) | 12Gbps |
| Current - Supply | - |
| Applications | PCIe 3.0, SAS3 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply PI3EQX12908A2ZFEX, use the request quote form to request PI3EQX12908A2ZFEX pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PI3EQX12908A2ZFEX.The price and lead time for PI3EQX12908A2ZFEX depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PI3EQX12908A2ZFEX.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Diodes Incorporated PI3EQX12908A2ZFEX
- PI3EQX12908A2ZFEX data sheet
- PI3EQX12908A2ZFEX datasheet
- PI3EQX12908A2ZFEX pdf datasheet
- Download PI3EQX12908A2ZFEX datasheet
- PI3EQX12908A2ZFEX image
- PI3EQX12908A2ZFEX part
- Diodes Incorporated PI3EQX12908A2ZFEX
- Diodes Inc PI3EQX12908A2ZFEX
- Pericom Semiconductor PI3EQX12908A2ZFEX
- Zetex Semiconductors (Diodes Incorporated) PI3EQX12908A2ZFEX


