DP83867CRRGZR
Buy with confidence from Brilltron.com
DP83867CRRGZR is warrantied and traceable.| Part Number | DP83867CRRGZR |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC CONTROLLER ETHERNET 48VQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 1.1V, 2.5V |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (7x7) |
| Standards | 10/100/1000 Base-TX PHY |
| Series | - |
| Protocol | Ethernet |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | Serial |
| Function | Physical Layer Controller |
| Detailed Description | Ethernet Physical Layer Controller 10/100/1000 Base-TX PHY Serial Interface 48-VQFN (7x7) |
| Current - Supply | 157mA |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply DP83867CRRGZR, use the request quote form to request DP83867CRRGZR pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DP83867CRRGZR.The price and lead time for DP83867CRRGZR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# DP83867CRRGZR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- DP83867CRRGZR
- DP83867CRRGZR data sheet
- DP83867CRRGZR datasheet
- DP83867CRRGZR pdf datasheet
- Download DP83867CRRGZR datasheet
- DP83867CRRGZR image
- DP83867CRRGZR part

