SN65LVDS048APWRG4
Buy with confidence from Brilltron.com
SN65LVDS048APWRG4 is warrantied and traceable.| Part Number | SN65LVDS048APWRG4 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC LVDS QUAD DIFF RCVR 16-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Receiver |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 65LVDS |
| Protocol | LVDS |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | - |
| Detailed Description | 0/4 Receiver LVDS 16-TSSOP |
| Data Rate | 400Mbps |
| Base Part Number | SN65LVDS048A |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SN65LVDS048APWRG4, use the request quote form to request SN65LVDS048APWRG4 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS048APWRG4.The price and lead time for SN65LVDS048APWRG4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS048APWRG4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- SN65LVDS048APWRG4
- SN65LVDS048APWRG4 data sheet
- SN65LVDS048APWRG4 datasheet
- SN65LVDS048APWRG4 pdf datasheet
- Download SN65LVDS048APWRG4 datasheet
- SN65LVDS048APWRG4 image
- SN65LVDS048APWRG4 part

