SN65LVDS125ADBT
Buy with confidence from Brilltron.com
SN65LVDS125ADBT is warrantied and traceable.| Part Number | SN65LVDS125ADBT |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC SW CROSSPT LVDS 4X4 38-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Crosspoint Switch |
| Supplier Device Package | 38-TSSOP |
| Series | 65LVDS |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names | 296-18524-5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Independent Circuits | 1 |
| Detailed Description | Crosspoint Switch 1 x 4:4 38-TSSOP |
| Current - Output High, Low | - |
| Circuit | 1 x 4:4 |
| Base Part Number | 65LVDS125 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SN65LVDS125ADBT, use the request quote form to request SN65LVDS125ADBT pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS125ADBT.The price and lead time for SN65LVDS125ADBT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS125ADBT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- SN65LVDS125ADBT
- SN65LVDS125ADBT data sheet
- SN65LVDS125ADBT datasheet
- SN65LVDS125ADBT pdf datasheet
- Download SN65LVDS125ADBT datasheet
- SN65LVDS125ADBT image
- SN65LVDS125ADBT part

