SN65LVDT100DGK
Buy with confidence from Brilltron.com
SN65LVDT100DGK is warrantied and traceable.| Part Number | SN65LVDT100DGK |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8VSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Signal Conditioning | - |
| Series | - |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | LVDS |
| Other Names | 296-15390-5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML, LVDS, LVPECL |
| Detailed Description | Buffer, ReDriver 1 Channel 2Gbps 8-VSSOP |
| Delay Time | 470ps |
| Data Rate (Max) | 2Gbps |
| Current - Supply | 25mA |
| Capacitance - Input | 0.6pF |
| Base Part Number | SN65LVDT100 |
| Applications | - |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SN65LVDT100DGK, use the request quote form to request SN65LVDT100DGK pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDT100DGK.The price and lead time for SN65LVDT100DGK depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDT100DGK.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- SN65LVDT100DGK
- SN65LVDT100DGK data sheet
- SN65LVDT100DGK datasheet
- SN65LVDT100DGK pdf datasheet
- Download SN65LVDT100DGK datasheet
- SN65LVDT100DGK image
- SN65LVDT100DGK part

