SN65LVPE502CP1RGER
Buy with confidence from Brilltron.com
SN65LVPE502CP1RGER is warrantied and traceable.| Part Number | SN65LVPE502CP1RGER |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package | 24-VQFN (4x4) |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Output | VML |
| Other Names | 296-36716-2 SN65LVPE502CP1RGER-ND |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CML |
| Detailed Description | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-VQFN (4x4) |
| Delay Time | 305ps |
| Data Rate (Max) | 5Gbps |
| Current - Supply | 100mA |
| Capacitance - Input | 1.25pF |
| Base Part Number | SN65LVPE502CP |
| Applications | USB 3.0 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SN65LVPE502CP1RGER, use the request quote form to request SN65LVPE502CP1RGER pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVPE502CP1RGER.The price and lead time for SN65LVPE502CP1RGER depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVPE502CP1RGER.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- SN65LVPE502CP1RGER
- SN65LVPE502CP1RGER data sheet
- SN65LVPE502CP1RGER datasheet
- SN65LVPE502CP1RGER pdf datasheet
- Download SN65LVPE502CP1RGER datasheet
- SN65LVPE502CP1RGER image
- SN65LVPE502CP1RGER part

