TPS3813I50DBVRG4
Buy with confidence from Brilltron.com
TPS3813I50DBVRG4 is warrantied and traceable.| Part Number | TPS3813I50DBVRG4 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC 4.56V SUPPLY MONITOR SOT-23-6 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Threshold | 4.55V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | - |
| Reset Timeout | 20 ms Minimum |
| Reset | Active Low |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 28 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-6 |
| Base Part Number | TPS3813I50 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply TPS3813I50DBVRG4, use the request quote form to request TPS3813I50DBVRG4 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TPS3813I50DBVRG4.The price and lead time for TPS3813I50DBVRG4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TPS3813I50DBVRG4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- TPS3813I50DBVRG4
- TPS3813I50DBVRG4 data sheet
- TPS3813I50DBVRG4 datasheet
- TPS3813I50DBVRG4 pdf datasheet
- Download TPS3813I50DBVRG4 datasheet
- TPS3813I50DBVRG4 image
- TPS3813I50DBVRG4 part

