SY100EL14VZI
Buy with confidence from Brilltron.com
SY100EL14VZI is warrantied and traceable.| Part Number | SY100EL14VZI |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC CLK BUFFER 2:5 20SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Datasheets | SY100EL14V |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 100EL, Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output | 2:5 |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output | ECL, PECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input | ECL, PECL |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Detailed Description | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:5 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Base Part Number | SY100EL14 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SY100EL14VZI, use the request quote form to request SY100EL14VZI pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EL14VZI.The price and lead time for SY100EL14VZI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EL14VZI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Micrel / Microchip Technology SY100EL14VZI
- SY100EL14VZI data sheet
- SY100EL14VZI datasheet
- SY100EL14VZI pdf datasheet
- Download SY100EL14VZI datasheet
- SY100EL14VZI image
- SY100EL14VZI part
- Micrel / Microchip Technology SY100EL14VZI
- Microchip Technology SY100EL14VZI
- Roving Networks / Microchip Technology SY100EL14VZI


