MC34VR500V7ES
| Part Number | MC34VR500V7ES |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | REGULATOR BUCK QUAD WITH UP TO |
| Lead Free Status / RoHS Status | |
| Datasheets | MC34VR500V |
| Voltage - Supply | 2.8 V ~ 4.5 V |
| Supplier Device Package | 56-QFN (8x8) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Other Names | 568-14350 935320792557 MC34VR500V7ES-ND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Detailed Description | QorlQ LS1/T1 Communications Preocessors PMIC 56-QFN (8x8) |
| Current - Supply | 250µA |
| Applications | QorlQ LS1/T1 Communications Preocessors |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply MC34VR500V7ES, use the request quote form to request MC34VR500V7ES pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MC34VR500V7ES.The price and lead time for MC34VR500V7ES depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MC34VR500V7ES.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- NXP Semiconductors / Freescale MC34VR500V7ES
- MC34VR500V7ES data sheet
- MC34VR500V7ES datasheet
- MC34VR500V7ES pdf datasheet
- Download MC34VR500V7ES datasheet
- MC34VR500V7ES image
- MC34VR500V7ES part
- NXP Semiconductors / Freescale MC34VR500V7ES
- NXP Semiconductors MC34VR500V7ES
- Freescale MC34VR500V7ES
- Freescale Semiconductor - NXP MC34VR500V7ES
- NXP USA Inc. MC34VR500V7ES
