SMP1321-005LF
Buy with confidence from Brilltron.com
SMP1321-005LF is warrantied and traceable.| Part Number | SMP1321-005LF |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions, Inc. |
| Description | DIODE PIN 100V 250MW SOT-23 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | SMP1321 SeriesWireless Infrastructure Solutions |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Resistance @ If, F | 2 Ohm @ 10mA, 100MHz |
| Power Dissipation (Max) | 250mW |
| Packaging | Original-Reel® |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Other Names | 863-1097-6 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TA) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 9 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | PIN - 1 Pair Series Connection |
| Detailed Description | RF Diode PIN - 1 Pair Series Connection 100V 250mW SOT-23-3 |
| Capacitance @ Vr, F | 0.25pF @ 30V, 1MHz |
| Base Part Number | SMP1321-005 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SMP1321-005LF, use the request quote form to request SMP1321-005LF pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SMP1321-005LF.The price and lead time for SMP1321-005LF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SMP1321-005LF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Skyworks Solutions, Inc. SMP1321-005LF
- SMP1321-005LF data sheet
- SMP1321-005LF datasheet
- SMP1321-005LF pdf datasheet
- Download SMP1321-005LF datasheet
- SMP1321-005LF image
- SMP1321-005LF part
- Skyworks Solutions, Inc. SMP1321-005LF
- Skyworks Solutions Inc. SMP1321-005LF


