SMP1345-075LF
| Part Number | SMP1345-075LF |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions, Inc. |
| Description | DIODE RF PIN 50V 250MW SC70 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | SMP1345 Series |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | SC-70-3 |
| Series | - |
| Resistance @ If, F | 2 Ohm @ 10mA, 100MHz |
| Power Dissipation (Max) | 250mW |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Other Names | 863-1279-1 SMP1345075LF |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TA) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | PIN - 1 Pair Series Connection |
| Detailed Description | RF Diode PIN - 1 Pair Series Connection 50V 250mW SC-70-3 |
| Capacitance @ Vr, F | 0.2pF @ 5V, 1MHz |
| Base Part Number | SMP1345-075 |
Operation Guide
We can supply SMP1345-075LF, use the request quote form to request SMP1345-075LF pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SMP1345-075LF.The price and lead time for SMP1345-075LF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SMP1345-075LF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Skyworks Solutions, Inc. SMP1345-075LF
- SMP1345-075LF data sheet
- SMP1345-075LF datasheet
- SMP1345-075LF pdf datasheet
- Download SMP1345-075LF datasheet
- SMP1345-075LF image
- SMP1345-075LF part
- Skyworks Solutions, Inc. SMP1345-075LF
- Skyworks Solutions Inc. SMP1345-075LF


