MC100LVEP111FARG
Buy with confidence from Brilltron.com
MC100LVEP111FARG is warrantied and traceable.| Part Number | MC100LVEP111FARG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | MC100LVEP111 |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Series | 100LVEP |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Output | ECL, PECL |
| Other Names | MC100LVEP111FARG-ND MC100LVEP111FARGOSTR |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | ECL, HSTL, LVDS, PECL |
| Frequency - Max | 3GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Detailed Description | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:10 3GHz 32-LQFP |
| Base Part Number | MC100LVEP111 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply MC100LVEP111FARG, use the request quote form to request MC100LVEP111FARG pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MC100LVEP111FARG.The price and lead time for MC100LVEP111FARG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MC100LVEP111FARG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- MC100LVEP111FARG data sheet
- MC100LVEP111FARG datasheet
- MC100LVEP111FARG pdf datasheet
- Download MC100LVEP111FARG datasheet
- MC100LVEP111FARG image
- MC100LVEP111FARG part
- AMI Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- Aptina / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- Catalyst Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- PulseCore Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG
- Sanyo Semiconductor / ON Semiconductor MC100LVEP111FARG

